Wyposażenie pudeł

Wyposażenie wewnętrzne opakowań takie jak:

Wkładki, przekładki, kratownice, wkładki wypełniające itd.

Stanowią elementy związane z konstrukcją pudła albo osobne. Wykonujemy wyposażenie pudeł w dowolnie wybranym przez Państwa rozmiarze i dowolnie wybranym wzorze FEFCO.

 

Image

Wkładki do kartonów

Wkładki tekturowe do kartonów, dostępne w naszej ofercie zostały stworzone z myślą o zapełnieniu pustych przestrzeni w pudełkach. Dzięki temu przechowywany i transportowany towar jest jeszcze bezpieczniejszy i nie przesuwa się w opakowaniu. Przewożenie różnych przedmiotów, zwłaszcza tych wykonanych z delikatnych materiałów, np. ze szkła wiąże się z dużym ryzykiem. Mogą one ulec uszkodzeniom mechanicznym, wgnieceniom, zarysowaniom lub całkowitemu zniszczeniu. Rolą wkładek tekturowych jest zapobieganie takim sytuacjom i ochrona towaru podczas transportu.

Kratownice tekturowe

Kratownice produkowane przez naszą firmę znajdują głównie zastosowanie w oddzielaniu produktów kruchych. Dzięki nim towar zostanie bezpiecznie dostarczony na miejsce.

Image
Image

Wkładki wypełniające

Kolejnym, godnym uwagi produktem w naszej ofercie są wkładki wypełniające. Ich obecność w kartonach jest dodatkowym zabezpieczeniem produktów przed rozbiciem czy stłuczeniem. Wypełnienie to sprawdza się przede wszystkim podczas transportu delikatnego towaru.

Potrzebujesz nietypowego wzoru?

Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez proces produkcyjny, aby wspólnie stworzyć spersonalizowane opakowanie tekturowe.

Projektowanie, produkcja i sprzedaż opakowań z tektury falistej i litej. Pudełka fasonowe (kartony na pizzę, kartony paczkomatowe, inne według specyfikacji klienta), kartony klapowe (pudełka klapowe), wyposażenie pudeł, przekładki kartonowe.

Copyrights © KMPBOX 2024

Projekt graficzny: Strony Internetowe Hanish