Pudełka fasonowe

Co to jest opakowanie fasonowe?

Pudełka fasonowe - czyli pudła z wykrojnika, których uformowanie nie wymaga użycia kleju lub zszywek. Opakowania fasonowe to bardzo szeroki zbiór pudeł składanych ręcznie i maszynowo, które świetnie sprawdzają się do przechowywania lub wysyłania i transportu różnych produktów. Opakowania z tej grupy mogą być tworzone na bazie różnych konstrukcji z katalogu FEFCO lub według indywidualnego projektu, wynikającego z wytycznych klienta. Dzięki zastosowaniu indywidualnych narzędzi w postaci wykrojników płaskich jesteśmy w stanie wyprodukować każdy nawet najbardziej skomplikowany i oryginalny projekt opakowania. W ich przypadku istnieje możliwość wykonania i umieszczenia bardziej rozwiniętego nadruku, podkreślającego ich indywidualność, ułatwiającego identyfikację oraz pomagającego w promocji i reklamie produktu.

Image
Opakowania fasonowe to nie tylko pudła, ale także tacki do automatycznego pakowania produktu. Jest to niezwykle przyjazny środowisku typ opakowania tekturowego, który precyzyjnie się składa, dzięki zastosowaniu technologii zazębiających się klapek i skrzydełek. Podwójne ścianki boczne nadają opakowaniu wytrzymałości i czynią je odpornym na niespodziewane uszkodzenia mechaniczne, które mogą zdarzyć się podczas transportu.
Image

Potrzebujesz nietypowego wzoru?

Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez proces produkcyjny, aby wspólnie stworzyć spersonalizowane opakowanie tekturowe.

Przykładowe zastosowania opakowań fasonowych:

Pakowanie ciastek, napojów, jogurtów, serków, świeżych owoców i warzyw, mięsa, doskonale sprawdzają się jako pudełka wysyłkowe w branży e-commerce

Image

Projektowanie, produkcja i sprzedaż opakowań z tektury falistej i litej. Pudełka fasonowe (kartony na pizzę, kartony paczkomatowe, inne według specyfikacji klienta), kartony klapowe (pudełka klapowe), wyposażenie pudeł, przekładki kartonowe.

Copyrights © KMPBOX 2024

Projekt graficzny: Strony Internetowe Hanish