Przekładki kartonowe

Czym są przekładki tekturowe?

W branży transportowej wykorzystuje się różnego rodzaju materiały papiernicze. Jednym z nich jest tektura, z której przygotowuje się m.in. specjalne przekładki. W trakcie przewozu towarów ładunki narażone są na liczne wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Rozwiązaniem zabezpieczającym przed zniszczeniami są właśnie wspomniane elementy tekturowe. Tektura falista stanowi dodatkową warstwę ochronną zapobiegającą ślizganiu się, uderzeniom i zanieczyszczeniom ładunków. Można ją z powodzeniem stosować na towary zarówno zapakowane, jak i pozbawione opakowania. Użycie przekładki tekturowej jest banalnie proste i polega wyłącznie na ułożeniu w wybranym miejscu. Z powodzeniem wykorzystuje ją także w licznych procesach przemysłowych – jej uniwersalność wynika m.in. z tego, że jest dostępne w wielu, w tym także nietypowych kształtach. Niezależnie od tego, jakie przekładki tekturowe Cię interesują, zamówisz je u nas w dobrej cenie!

Potrzebujesz nietypowego wzoru?

Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez proces produkcyjny, aby wspólnie stworzyć spersonalizowane opakowanie tekturowe.

Do czego używa się przekładek tekturowych?

Poprzez połączenie ze sobą kilku warstw papieru tworzy się wytrzymały materiał, który świetnie sprawdza się w przemyśle opakowaniowym. Pudła czy przesyłki zabezpieczone np. folią stretch nierzadko umieszcza się na paletach. W tym wypadku dobrze jest zastosować przekładki tekturowe dopasowane rozmiarami do drewnianych stelaży. W ten sposób można doskonale ochronić ładunek
Image
Image

Elementy z materiału papierniczego są też rekomendowane przy magazynowaniu produktów. Oddzielająca je przekładka tekturowa to tania metoda wygodnej segregacji poszczególnych przesyłek przy jednoczesnym ich zabezpieczeniu. Zapraszamy do zakupu tego typu materiałów w naszej firmie

Projektowanie, produkcja i sprzedaż opakowań z tektury falistej i litej. Pudełka fasonowe (kartony na pizzę, kartony paczkomatowe, inne według specyfikacji klienta), kartony klapowe (pudełka klapowe), wyposażenie pudeł, przekładki kartonowe.

Copyrights © KMPBOX 2024

Projekt graficzny: Strony Internetowe Hanish