KMP  BOX - producent kartonów

KMP BOX - niezawodny producent kartonów
Z nami zapakujesz wszystko szybko tanio bezpiecznie

Oferta

 

Jesteśmy producentem bardzo szerokiej gamy zbiorczych oraz jednostkowych opakowań z różnego rodzaju tektury.
W zależności od oczekiwań odbiorcy, gabarytów oraz funkcji jakie mają spełniać, stosujemy tekturę falistą 3- lub 5-warstwową w naturalnie szarym kolorze lub bieloną.
Produkujemy nie tylko standardowe opakowania, na zamówienie wykonujemy również inne wyroby tekturowe, a każdy z produktów może być wykonany według ściśle określonych wymiarów oraz wszelkich dodatkowych parametrów.

Naszą ofertę możemy podzielić na cztery główne kategorie:

Kartony klapowe -  czy też pudełka klapowe, zwane także klasycznymi, to grupa opakowań najczęściej stosowanych - praktycznie w każdej branży przemysłowej. Mogą pełnić funkcje opakowań zarówno zbiorczych jak i jednostkowych. Ich niewątpliwym atutem jest prosta konstrukcja i niewysokie koszty wytwarzania.    

Pudełka fasonowe -  (wykrojnikowe) stosowane są zazwyczaj do pakowania produktów o mniejszych gabarytach. Najczęściej wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym (opakowanie na pizze , paczki), ale i wszędzie tam, gdzie opakowanie musi mieć określony kształt i być ściśle dostosowane do specyficznych warunków transportu oraz przechowywania pakowanych towarów.

Pudełka z nadrukiem - nadruk na kartonach i pudełkach tekturowych stosuje się najczęściej wówczas, gdy prócz swoich podstawowych funkcji, mają one też pełnić rolę informacyjną bądź reklamową. Zwykło się mówić – „Nie oceniaj zawartości po opakowaniu!”. Mimo wszystko jednak, jakość i walory wizualno-estetyczne opakowań kartonowych mają ogromne znaczenie i mogą w sposób bezpośredni wpływać na sprzedawalność danego produktu poprzez popularyzację jego marki.

Wyposażenie pudeł - to stosowane wewnątrz, różnego rodzaju tekturowe elementy wzmacniające i separujące, których zadaniem jest zapewnianie maksymalnej ochrony pakowanego produktu w czasie transportu i magazynowania (wkładki, przekładki, wypełniacze i kratownice tekturowe)

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, służymy radą w zakresie doboru odpowiednich opakowań kartonowych, lub na zamówienie tworzymy nowy projekt pod konkretny produkt, który ma być zapakowany.

Posiadamy własny transport i zapewniamy ciągłość dostaw w ściśle umówionych terminach. Zlecenia z bardziej odległych regionów kraju realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Dbamy o wysoką jakość, estetykę wykonania oraz o zadowolenie każdego z naszych Klientów!

Opakowanie służy ochronie produktu w nim się znajdującego przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi oraz atmosferycznymi.
Aby to zapewnić nasze pudła produkowane są z najlepszych tektur 3 warstwowych w gramaturach od 400 - 600 g/m2 lub 5 warstwowych w gramaturach od 655 - 1400g/m2.

Na życzenia klienta każda z nich mogą mieć jedną lub obie strony z białego pokrycia. Produkujemy opakowania klapowe z nadrukiem, opakowania fasonowe a więc tacki, pudła z automatycznym dnem, opakowania z wklejonym okienkiem a także wyposażenie do kartonów czyli kratownice, wypełnienia i przekładki.

Zapraszamy również do naszego sklepu na allegro !!!

Oferta

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

KONTAKT  Z NAMI

KMP BOX Krzysztof Maciołek
Żelechlin 41
97-226 Żelechlinek

Nip. 773-227-03-17
REGON. 101085225

mBank: 26 1140 2004 0000 3302 7339 8128

tel. 698 086 616

e-mail: biuro.kmpbox@wp.pl