KMP  BOX - producent kartonów

KMP BOX - niezawodny producent kartonów
Z nami zapakujesz wszystko szybko tanio bezpiecznie

O firmie

Jesteśmy nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem. Posiadamy wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję oraz współtworzyć sukcesy naszych Klientów i zdobywać ich zaufanie. Wierzymy, że pełne skoncentrowanie się na zaspokajaniu potrzeb i preferencji Klientów jest niezbędne do osiągnięcia zamierzonych celów. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i chcemy z powodzeniem spełniać jego oczekiwania. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.

Firma KMP BOX powstała w roku 2011. Produkcja zlokalizowana jest w Żelechlinie ,. miedzy Łodzią a Warszawą, niemal w samym centrum Polski, co umożliwia nam działanie na terenie całej Polski. Główny profil przedsiębiorstwa stanowi produkcja i sprzedaż opakowań z tektury oraz tektura. Szerokie kontakty z producentami tektury, pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższej klasy wyroby, sprawne wsparcie logistyczne oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonanie dowolnego opakowania klapowego i fasonowego z nadrukiem. Oferujemy także pomoc w przygotowywaniu projektów opakowań oraz nadruków. Posiadamy także własne zaplecze logistyczne, które pozwala nam docierać do Państwa na czas

To co jest według nas najważniejsze w biznesie to satysfakcja Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy, kto tylko raz zdecyduje się na nasze usługi, zechciał do nas powrócić. Wierzymy, że taka forma współpracy jest korzystna zarówno dla Klienta, jak i dla nas. Dla tego działu najważniejszym zadaniem pozostaje właściwa komunikacja z Klientami oraz budowanie długookresowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Każdego dnia na Państwa zapytania i zamówienia czeka zespół sympatycznych i wykwalifikowanych pracowników handlowych.

Wiemy jak ważnym elementem Twojego produktu jest opakowanie.
Wiemy jak ważne jest aby było estetyczne, ekologiczne i ekonomiczne.
Wiemy jak uczynić je bardziej atrakcyjnym.
Pozwól, że to my zadbamy o formę.
Ty troszczyć się będziesz jedynie o zawartość.
Z nami zapakujesz wszystko !

To nasze motto które realizujemy od samego początku stawiajac na nowoczesną i profesjonalną obsługę, terminowość dostaw oraz wysoką jakość wykonywanych produktów.

Naszym atutem jest duża elastyczność, która pozwala nam spełniać różnorodne wymagania Klientów. Wspieramy ich wiedzą i doświadczeniem przy rozwiązywaniu problemów technicznych.

 

KONTAKT  Z NAMI

KMP BOX Krzysztof Maciołek
Żelechlin 41
97-226 Żelechlinek

Nip. 773-227-03-17
REGON. 101085225

mBank: 26 1140 2004 0000 3302 7339 8128

tel. 698 086 616

e-mail: biuro.kmpbox@wp.pl